Willkommen by PhönixMt2
Würden Sie gerne auf diese Nachricht reagieren? Erstellen Sie einen Account in wenigen Klicks oder loggen Sie sich ein, um fortzufahren.

Willkommen by PhönixMt2


Sie sind nicht verbunden. Loggen Sie sich ein oder registrieren Sie sich

Cerere GM SaTaNa

2 verfasser

Nach unten  Nachricht [Seite 1 von 1]

1Cerere GM SaTaNa Empty Cerere GM SaTaNa Mi Mai 26, 2010 11:12 pm

focusarm



Nume : SaTaNa
nume de cont : focusarm
experienta GM : am fost Ga pe xStyLe de cand s-a infiintat pana s-a desfiintat unde am fost cel mai respectat user de acolo, am mentinut ordinea si fair-play-ul,pe DmX, Scroll,
Experienta metin2 : am inceput cu metin2 ro unde am avut 2 warriori de 33 respectiv 36, am lasat ro-ul pentru ca am observat ca nu e de mine si am inceput sa joc metin2 us unde am avut un warrior de lvl 61 numit ThOxiC si de atunci m-am lasat de originale pentru ca sunt exact ca tzigarile ^^, am jucat toate privatele cunoscute , incepand cu metin35 si pana la empiremt2 unde am avut numai caractere de prima clasa si respectate.
De ce vreau sa fiu GM : Simplu, sa mentin fair-play-ul in joc, si sa merg pe baza "ma respecti - te respect" si invers
Despre mine : Ma chema Mihai, am locuit in Galati pana acum 2 ani cand m-am mutat in Luton - Anglia, sunt o fire calma si rabdatoare dar desigur totul are o limita. Imi place sa il ajut pe cel care ma ajuta si nu numai. Mai multe despre mine aflati in jok ^^
Bye!!!

2Cerere GM SaTaNa Empty Re: Cerere GM SaTaNa Do Feb 09, 2012 4:14 pm

popopirat10



Ich bin der beste mt2 spieler auf Pandora Smile.Und ich habe ein sehr gute Erfachrung über Mt2. Ich wünsche mir das ich bei euch Gm werden kann:

Nach oben  Nachricht [Seite 1 von 1]

Befugnisse in diesem Forum
Sie können in diesem Forum nicht antworten